Preskočiť na obsah
Miloš Surovčík

Priemyselná výroba

Miloš Surovčík

Obrábanie kovov

Obec
Bošáca
Od roku
2015
IČO
50 003 917

Miloš Surovčík

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
913 07 Bošáca
Na trhu od
1. októbra 2015
IČO
50 003 917
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Podnikanie v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Miloš Surovčík

Miloš Surovčík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bošáca. Podniká od 1. októbra 2015.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad kovoobrábanie, zámočníctvo a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Miloš Surovčík
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
50 003 917
Dátum vzniku
1. októbra 2015
Miesto podnikania
913 07 Bošáca
Živnostenský register
Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, vložka č. 320-17269
Sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Miloš Surovčík zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Kovoobrábanie

  • Zámočníctvo

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Čistiace a upratovacie práce

  • Reklamné a marketingové služby

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Kovoobrábanie
  • Zámočníctvo
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Čistiace a upratovacie práce
  • Reklamné a marketingové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Administratívne služby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • Pravy vyhradených technických zariadení elektrických

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Miloš Surovčík?

Miesto podnikania je v obci 913 07 Bošáca.

Čím sa Miloš Surovčík zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kovoobrábanie; zámočníctvo; maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Aké je IČO – Miloš Surovčík?

IČO je 50 003 917.

Odkedy podniká Miloš Surovčík?

Podnikanie začalo 1. októbra 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Miloš Surovčík podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milos-surovcik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.